Görme Engelliler

İMKB ÖDÜLE DOYMUYOR...

imkb


             Karayolları ve Trafik Haftası dolayısıyla ilçemizde her yıl geleneksel olarak düzenlenen spor müsabakaları 09 Mayıs günü tamamlanarak dereceye giren sporcular madalyalarını ve ödüllerini İlçe Emniyet Müdürü Altan ÖZER ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin DİNGİN’den aldılar.

             Müsabakaların en ödemli dalı olan 3000mt. Genç kızlar koşusunun bütün derecelerinin sahibi her yıl olduğu gibi bu yıl da İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi oldu. Birincilik kürsüsünde Yaren ŞAHİN, ikincilik kürsüsünde Gizem UZEL, üçüncülük kürsüsünde ise Seren YAZAGAN yer aldı. Dördüncü Anadolu İmam-Hatip Lisesi olurken beşinciliği de yine İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi kimseye bırakmadı.

Okul müdürü Vedat KIRBAŞ, Eğitim öğretimin adından da anlaşılacağı üzere iki ayağının olduğunu bunlardan ilkinin eğitim diğerinin ise öğretim olduğunu dile getirdi. Bugün de trafik haftası dolayısıyla öğrencilerimizde hem trafik eğitimi ve bilinci kazandırmayı hem de gençlerimizi spora teşvik etmeyi amaçlamış bulunmaktayız. Neden geleceğin Nevin Yanıt’ı, Aslı Çakır’ı bizim kızlarımızdan birisi olmasın. Ben okul müdürü olarak dereceye giren kızlarımızdan çok ümitliyim İnşallah gelecekte iyi bir sporcu olacaklar. Kızlarımızın iyi bir sporcu olarak yetişmesinde büyük emekleri olan başta Beden Eğitimi Öğretmenlerim Mustafa SARI’ya, Volkan BAYRAM’a ve tüm öğretmenlerime çok teşekkür ederim. Son olarak bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Milli Eğitim Müdürüm olmak üzere, İlçe Emniyet Müdürümüze ve tüm emniyet personeline çok teşekkür ederim.